Team Fores HR - Benetton

Team Fores HR - Benetton, İstanbul ilinde faaliyet göstermektedir.

Team Fores HR - Benetton hakkında

Team Fores HR, 25 yıllık yerel ve uluslararası iş tecrübesine sahip yönetim kadrosu ile, işletmelerdeki yardımcı işlere yönelik; dönemsel ve uzun dönemli işgücü temini ile bu işgücünün yasal operasyonel işlemlerini yönetir. "Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri” sloganıyla kurulmuş olan Team Fores HR, “Perakende Projeler” adı altında mağazacılık sektöründe sürdürdüğü çalışmalarla, mağaza trafiklerinin yoğun olduğu indirim, kampanya ve outlet dönemlerinde tamamı yüksek okul ve lisans öğrencilerinden oluşan ekibiyle, dönemsel ve Part Time; Satış Destek Elemanları, Depo Destek Elemanları, Sayım Elemanları, Veri Giriş Elemanları gibi pozisyonlara yönelik etkin ve hızlı işgücü gereksinimlerini karşılar.

Bu Site DRD İstihtam Hizmetleri LTD ŞTİ'ye aittir.

904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.Şikayetleriniz için Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne başvuruda bulunabilirsiniz.İş Kurumu Tel: 0212 249 29 87 Hacı Mimi Mh. Lüleciler Cd. No:4 Beyoğlu/İST.
DRD İstihtam Hizmetleri LTD ŞTİ Türkiye İş Kurumu nun 23.01.2014 tarih ve 448 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

2016 © Copyright Ogrenciyeisvar.com